Οριζοντιο menu

Δευτέρα 28 Νοεμβρίου 2011

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ:2-1

Προπαιδικο: Πολύ ωραίο παιχνίδι πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Κυριακής στο δημοτικό στάδιο του Κορυδαλλού μεταξύ της ομάδας μας και του τοπικού Αετού. Ισορροπημένο από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό, το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες, όπου όντας πιο τυχεροί, οι γηπεδούχοι πήραν τους βαθμούς της νίκης. Μετά από ένα πρώτο ημίχρονο όπου δεν έλειψαν οι φάσεις και το πάθος, ακολούθησε το πιο "παραγωγικό" δεύτερο ημίχρονο όπου βρήκε την ομάδα μας να προηγείται με το καταπληκτικό σουτ του Κωνσταντινίδη από το ύψος της μεγάλης περιοχής. Δυστυχώς όμως, δε καταφέραμε να κρατήσουμε το σκορ και έτσι μοιραία το 2-1 έμελλε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα. Σίγουρα όχι ό,τι καλύτερο μιας και τα παιδιά άξιζαν σίγουρα κάτι παραπάνω. Κέρδος για την ομάδα μας η πολύ καλή παρουσία ορισμένων παικτών που φαίνεται παιχνίδι με το παιχνίδι να βρίσκουν ρυθμό. Μεγάλο κέρδος είναι η καλή παρουσία των παιδιών σαν σύνολο καθώς φαίνεται ότι παιχνίδι με το παιχνίδι βρίσκουν τον ρυθμό τους και τα αποτελέσματα δε θα αργήσουν να φανούν.