Οριζοντιο menu

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2012

Παννεαπολικός - ΑΕ Σαλαμίνα: 1-3

Παιδικο: Δυστυχώς η απροσεξία μας και τα ατομικά μας λάθη ήταν αυτά που στέρησαν από την ομάδα μας τη νίκη στο πρωινό Σαββατιάτικο παιχνίδι κόντρα στην αξιόλογη Σαλαμίνα. Παρόλο που βρεθήκαμε πίσω στο σκορ σχετικά νωρίς, η απάντηση μας ήταν άμεση, όπου με συνεχείς επιθέσεις εν τέλει ευτυχίσαμε να ισοφαρίσουμε με υπέροχο σουτ του Γεωργαντζέλη έξω από την περιοχή. Το ημίχρονο έληξε ισόπαλο και στην επανάληψη δύο ατομικά λάθη μάς στοίχησαν ισάριθμα γκολ. Η προσπάθεια μας να ισοφαρίσουμε αποδείχτηκε μάταιη και έτσι το 1-3, μοιραία, ήταν και το τελικό σκορ του παιχνιδιού. Η ομάδα μας ψάχνει ακόμα το ρυθμό της και είναι θέμα χρόνου να τον βρει καθώς δεν υστερεί καθόλου τόσο σε ταλέντο όσο και σε σύνολο.